Poniedziałek, 19 sierpnia 2019. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Start Kombet zremisował z Płomieniem

2013-08-18 10:04:52 (ost. akt: 2013-08-18 10:22:42)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Remisem 3:3 skończyło się sobotnie (17 sierpnia) spotkanie pomiędzy Startem Kombet Działdowo, a Płomieniem Ełk.

W sobotnim meczu na działdowskim stadionie piłkarze Startu Kombet Działdowo już po 12 minutach przegrywali 2:0. Bramki dla gości z Ełku strzelili w 9. min. Kamil Jackiewicz, a w 12. min. Patryk Gondek.

W 45. minucie, tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, Dawid Szypulski strzelił kontaktową bramkę na 1:2.

Trzy minuty później wyrównał Krystian Oleszko. W 57. min. Po strzale Marka Wyżlica podopieczni trenera Waldemara Pyrackiego wyszli na prowadzenie 3:2.

Płomień zdołał wyrównać w 85. min. po trafieniu Sevaka Sefarjana.

W końcówce spotkania goście mieli szansę objęcia prowadzenia - po tym jak sędzia wskazał rzut karny. Jednak egzekujący rzut karny Maksym Mirwa przestrzelił.