Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Poszukiwany za oszustwa 42-latek zatrzymany

2013-09-09 13:45:09 (ost. akt: 2013-09-09 13:49:04)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali 42-latka poszukiwanego listem gończym. Mieszkaniec Działdowa ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za oszustwa. Mężczyzna, który był w przeszłości karany za rozboje, kradzieże i pobicia już trafił do Aresztu Śledczego w Olsztynie.


Od lutego tego roku Jacek K. był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. 42-latek ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za oszustwa — mówi oficer prasowy Justyna Nowicka. — Z ustaleń śledczych wynika, że mieszkaniec Działdowa podając fałszywe dane wyłudzał kredyty. Mężczyzna, aby uniknąć kary za popełnione przestępstwa ukrywał się. Jak sam przyznał, pracował dorywczo i wynajmował stancje, aby nie zostać „namierzonym”. Dlatego ogromne było jego zdziwienie, gdy w poniedziałek rano (9 września) do wynajmowanego przez niego mieszkania w Olsztynie zapukali policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Olsztynie.

Jacek K., który był w przeszłości karany za rozboje, kradzieże i pobicia trafił do Aresztu Śledczego w Olsztynie.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych od początku swojego istnienia (od 12 lat) zatrzymali 325 poszukiwanych za najcięższe przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, m.in. za zabójstwa - 26, rozboje - 177, zgwałcenia - 10, uszkodzenia ciała - 70, uprowadzenia - 9. Dzięki ich pracy 22 członków zorganizowanych grup przestępczych trafiło przed wymiar sprawiedliwości.


mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ola #1199622 | 89.70.*.* 18 wrz 2013 09:29

    podajcie nazwisko zbir to zbir ,swoja droga gratulacje dla policji! Co... trudno przełknąć słowa gratulacji dla policjantów lepiej ciągle im dokładać, ale jak strach to na policję? No odwagi !

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages