Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Doradcy zawodowi pomogą ci wejść na rynek pracy

2014-03-22 14:05:14 (ost. akt: 2014-03-22 13:06:32)

Autor zdjęcia: OHP

Masz 15-25 lat? Nie wiesz, co zrobić z wolnym czasem podczas wiosny? Przyjdź do nas. Doradzimy ci, jaką wybrać dalszą drogę edukacyjno-zawodową.

Tak zachęcają doradcy zawodowi z Młodzieżowego Centrum Kariery i Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie. Doradcy nauczą, jak należy zaprezentować się pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pokażą też serię filmów dotyczących zawodów przyszłości, m.in. „Spacer po zawodach” oraz „Kalejdoskop zawodów”.

Można również skorzystać ze stoiska edukacyjno-informacyjnego oraz wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielem zawodu (księgowym), które odbędzie się 26 marca w Młodzieżowym Centrum Kariery w godzinach 10.00-12.00.

- Przyjdź i zobacz, jak działamy, jakimi materiałami dydaktycznymi dysponujemy, co możesz dzięki nam uzyskać i w czym możemy ci pomóc. Proponowane przez nas usługi pomogą ci efektywnie wejść na rynek pracy. Skontaktuj się z nami osobiście lub telefonicznie. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45-15.45 - zapraszają doradcy.

Przypomnijmy, że Punkt Pośrednictwa Pracy znajduje się w Działdowie przy ul. Łąkowej 9 (tel. 23 697-27-46), a Młodzieżowe Centrum Kariery - przy ul. Wł. Jagiełły 35 (tel. 23 697-51-29).
Obydwie placówki zostały utworzone dzięki działdowskiemu starostwu w ramach projektu ”OHP jako realizator usług rynku pracy”, współfinansowanego z środków Unii Europejskiej (z Europejskiego Funduszu Społecznego).

oprac. ako
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages