Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

W minionym tygodniu wpadło pięciu kierowców 


2014-03-31 13:08:52 (ost. akt: 2014-03-31 13:10:38)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KPP Pisz

W minionym tygodniu (24 – 30 marca) policjanci zatrzymali pięciu kierowców (dwaj jechali motorowerami, jeden ciągnikiem i dwaj prowadzili auta) oraz rowerzystę, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. 


Rekordzistą okazał się Rafał K. 24-letni kierowca motoroweru, który został zatrzymany 27 marca w Turzy Wielkiej. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u niego 2,10 promila alkoholu w wydychanym powietrzu — mówi oficer prasowy Robert Kozikowski. — Tego samego dnia w Turzy Małej do kontroli drogowej zatrzymany został inny motorowerzysta. 43-letni mieszkaniec gminy Płośnica Marek P. poddany został badaniu stanu trzeźwości. Uzyskał on wynik 1,44 promila alkoholu w organizmie.
Kolejnym kierowcą jadącym po spożyciu alkoholu był Mirosław M. 43-letni mieszkaniec gminy Rybno, kierowca ciągnika rolniczego. 26 marca wpadł on w Truszczynach. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało - 1,66 promila alkoholu w organizmie. Innym zatrzymanym kierowcą poruszającym się po spożyciu alkoholu był 23-letni mieszkaniec gminy Iłowo Grzegorz B. Mężczyzna prowadził opla vectrę, został zatrzymany w Iłowie 30 marca i miał 0,54 promila.
29 marca w Lidzbarku, w stanie po użyciu alkoholu był Andrzej W. 75-letni mieszkaniec gminy Lidzbark. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u niego 0,5 promila alkoholu w organizmie.
28 marca w Dłutowie zatrzymany został do kontroli drogowej rowerzysta. 34-letni mieszkaniec gminy Iłowo Adam K. miał 1,02 promila alkoholu.

mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. :) #1364050 | 88.199.*.* 1 kwi 2014 09:07

    ''29 marca w Lidzbarku, w stanie po użyciu alkoholu był Andrzej W. 75-letni mieszkaniec gminy Lidzbark. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u niego 0,5 promila alkoholu w organizmie''. No i co z tego,że był po użyciu alkoholu:)Czym kierował panie oficerze prasowy?Tramwajem czy może pilotował zaginiony samolot malezyjski:):) Podanie kilku nietrzeżwych kierujących do lokalnej prasy nie jest trudne.Kiedy pan oficerze prasowy poda kilka rad profilaktyczno-prewencyjnych skierowanych do ludzi starszych wiekiem, które narażone są i tracą pieniądze w Działdowie jako ofiary oszustów metodą na wnuczka-Policjanta? Takie zadanie chyba nie jest za trudne:)Jak nie można takich sprawców zatrzymać to trzeba przed nimi przestrzegać.Nieudolność i niewydolność policyjną trzeba zamienić na profilaktykę.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages