Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Zmagania przedszkolaków - konkurs matematyczny

2014-06-16 18:18:41 (ost. akt: 2014-06-16 18:23:13)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie w piątek, 12 czerwca, odbył się I Miedzyprzedszkolny konkurs matematyczny "Mały Pitagoras". Konkurs zorganizowały nauczycielki Anna Barwińska i Monika Dymkowska.


Celem konkursu było wspieranie uzdolnień matematycznych, promowanie osiągnięć dzieci, zacieśnienie współpracy między placówkami.
W konkursie uczestniczyły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 3, Przedszkola Miejskiego nr 4, Przedszkola Miejskiego nr 5, Niepublicznego Przedszkola uMisia i Punktu Przedszkolnego w Burkacie.
W jury zasiadła Alicja Michcińska - nauczyciel matematyki z Gimnazjum nr 2, Ewa Jadanowska - nauczyciel nauczania początkowego ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Barbara Damięcka - wicedyrektor z Przedszkola Miejskiego nr 3.
I tak pierwsze miejsce wywalczyły - ex aequo - dzieci za Przedszkola Miejskiego nr 3 i Niepublicznego Przedszkola uMisia, drugie miejsce z Przedszkola Miejskiego nr 5, trzecie z Punktu Przedszkolnego w Burkacie, a czwarte z Przedszkola Miejskiego nr 4.


Tylko ciekawe informacje

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages