Wtorek, 27 października 2020. Imieniny Iwony, Noemi, Szymona

Puchar Starosty dla Startu Kombet

2014-07-26 17:20:48 (ost. akt: 2014-07-26 17:18:43)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Na stadionie działdowskiego MOSiRu w sobotę (26 lipca) rozegrany został VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Mariana Janickiego. Zwyciężyli gospodarze – Start Kombet Działdowo.

Zagrały trzy zespoły (MKS Ciechanów, MKS Korsze i Start Kombet Działdowo) systemem każdy z każdym 2 x 30 minut.
Bez względu na wynik po każdym ze spotkań odbyły się rzuty karne (nie wpływały na końcowy rezultat).
W pierwszym meczu Start Kombet Działdowo zagrał z MKS Ciechanów. Zwyciężyli działdowianie 2:0 (karne 3:4 dla Ciechanowa) po bramkach Marcina Ogrodowczyka w 5 minucie i Mateusza Jurczyka w 35 minucie.
W drugim meczu MKS Ciechanów pokonał MKS Korsze 1:0 (karne 4:3 dla Ciechanowa). Zwycięską bramkę dla Ciechanowa strzelił Grzegorz Kiełkiewicz w 36 minucie.
W ostatnim spotkaniu Start Kombet Działdowo zagrał z MKS Korsze. Zwyciężył Start Kombet 3:0 (karne 5:2 dla Działdowa) po trafieniach Marcina Ogrodowczyka w 5 i 55 minucie i Adriana Zasadzkiego w 51 minucie.
Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin Ogrodowczyk, najlepszym zawodnikiem uznano Łukasza Łukaszewskiego (obaj Start Kombet Działdowo), a najlepszym bramkarzem wybrano Rafała Olszewskiego z MKS Ciechanów.
Przed rozpoczęciem turnieju prezesi Startu Kombet Działdowo podziękowali za grę, kończącemu karierę zawodniczą, Markowi Wyżlicowi.