Poniedziałek, 17 lutego 2020. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Start Kombet Działdowo przegrał z Concordią Elbląg

2014-08-16 20:44:20 (ost. akt: 2014-08-16 20:47:18)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W dzisiejszym (16 sierpnia) meczu 2 kolejki III ligi podopieczni Waldemara Pyrackiego, piłkarze Startu Kombet Działdowo, przegrali przed własną publicznością z Concordią Elbląg 1:2.

W tym spotkaniu padły dwa gole samobójcze. W 30 minucie Start Kombet objął prowadzenie po golu samobójczym Michała Lepczaka. Goście wyrównali w 75 minucie po trafieniu Tomoki Fujikawa. Niestety niefortunnie w 88 minucie piłkę wybija Łukasz Łukaszewski. Futbolówka przelobowała Przemysława Dąbrowskiego i wpadła do bramki. Mecz kończy się zwycięstwem Concordii 1:2.