Zapisz się do sekcji MDK
2014-08-29 16:51:23(ost. akt: 2014-08-29 10:01:15)
Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w sekcjach artystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem pierwszych spotkań w grupach zainteresowań.
• Grupa taneczna PIRUECIK (dzieci 0,I-II szk. podst.) - dnia 10.09 (środa) godz.17.00
• Grupa taneczna RYTM (dzieci III-IV szk. podst.) - dnia 09.09 (wtorek) godz. 17.00
• Grupa taneczna BZIK (kl. V-VI szk. podst.) - dnia 10.09 (środa) godz.17.30
• Grupa taneczna FLASH DANCE (gimnazjaliści) - dnia 10.09 (środa) godz. 18.00
• Grupa taneczna ACTUS (szk. ponadgimnazjalne) - dnia 10.09 (środa) godz. 18.30
• Grupa teatralna BEZ NAZWY (szk. ponadgimnazjalne) - dnia 09.09 (wtorek) godz.15.30
• Grupa teatralna NI TO NI SIO (gimnazjaliści) - dnia 09.09 (wtorek) godz.16.00
• Grupa teatralna HEHESZKI (IV,V,VI kl. szk. podst.) - dnia 09.09 (wtorek) godz.16.30
• Grupa teatralna PEWNI NIEPEWNI (dorośli 20 plus) - dnia 02.09 (wtorek) godz. 18.30
• Pracownia wokalna - zgłoszenia i przesłuchania (uczniowie szk. podst.(od II kl.), młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna) - 01.09 do 12.09 (od poniedziałku do piątku) w godz. 13.00 – 18.00
• Pracownia muzyczna - zgłoszenia i przesłuchania zespołów i osób indywidualnych – od 08.09 do 12.09 w godz.16.00 - 19.00
• Pracownia plastyczna - zgłoszenia ( dzieci i młodzież) - od 1.09 do 12.09 w godz. 15.30 -18.00
• Orkiestra dęta – nabór wtorki 16.00-18.00, sob.10.00
• Brydż – poniedziałki i piątki - godz. 18.00
• Grupa taneczna RYTM (dzieci III-IV szk. podst.) - dnia 09.09 (wtorek) godz. 17.00
• Grupa taneczna BZIK (kl. V-VI szk. podst.) - dnia 10.09 (środa) godz.17.30
• Grupa taneczna FLASH DANCE (gimnazjaliści) - dnia 10.09 (środa) godz. 18.00
• Grupa taneczna ACTUS (szk. ponadgimnazjalne) - dnia 10.09 (środa) godz. 18.30
• Grupa teatralna BEZ NAZWY (szk. ponadgimnazjalne) - dnia 09.09 (wtorek) godz.15.30
• Grupa teatralna NI TO NI SIO (gimnazjaliści) - dnia 09.09 (wtorek) godz.16.00
• Grupa teatralna HEHESZKI (IV,V,VI kl. szk. podst.) - dnia 09.09 (wtorek) godz.16.30
• Grupa teatralna PEWNI NIEPEWNI (dorośli 20 plus) - dnia 02.09 (wtorek) godz. 18.30
• Pracownia wokalna - zgłoszenia i przesłuchania (uczniowie szk. podst.(od II kl.), młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna) - 01.09 do 12.09 (od poniedziałku do piątku) w godz. 13.00 – 18.00
• Pracownia muzyczna - zgłoszenia i przesłuchania zespołów i osób indywidualnych – od 08.09 do 12.09 w godz.16.00 - 19.00
• Pracownia plastyczna - zgłoszenia ( dzieci i młodzież) - od 1.09 do 12.09 w godz. 15.30 -18.00
• Orkiestra dęta – nabór wtorki 16.00-18.00, sob.10.00
• Brydż – poniedziałki i piątki - godz. 18.00
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
ja #1472909 | 82.160.*.* 30 sie 2014 08:46
To w końcu mają gdzie ćwiczyć czy nie, bo takie krzyki były że nie będzie gdzie dzieci uczyć tańca i występować? A proszę zapisy, zapisy, zapisy...czyli jak to jest?
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz