Wtorek, 10 grudnia 2019. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Start Kombet przegrał z Drwęcą

2014-09-14 11:19:23 (ost. akt: 2014-09-14 11:26:55)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W 8. kolejce spotkań III ligi działdowianie - Start Kombet - na stadionie MOSiRu podejmowali Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Niestety Start Kombet przegrał 0:3.

W sobotnim meczu (13 września) bramki dla gości z Nowego Miasta strzelili: w 45 minucie z rzutu karnego Valentin Dah, w 77 minucie Paweł Piceluk i w 81 minucie Michał Piceluk.
Na początku drugiej połowy rzutu karnego dla Startu Kombet nie wykorzystał Marcin Ogrodowczyk, bramkarz Drwęcy obronił strzał.