Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Zabawki od przedszkolaków trafiły do straży pożarnej i szpitala

2014-10-25 11:58:51 (ost. akt: 2014-10-25 15:28:45)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie zorganizowana została akcja na rzecz oddziału dziecięcego działdowskiego szpitala oraz na rzecz dzieci uczestniczących w wypadkach drogowych.

- Pomysł narodził się podczas obrad rady pedagogicznej, opracowano szczegóły, organizację i przebieg planowanej akcji. Przeprowadzone zostały spotkania z przedstawicielami służb ratowniczych dla dzieci, które bardzo chętnie przynosiły do przedszkola swoje ulubione zabawki, książki, gry dla dzieci chorych i pokrzywdzonych w wypadkach drogowych - dyrektor przedszkola Grażyna Ibusz. - Również i tym razem nie zawiedli rodzice, którzy bardzo aktywnie włączyli się w zbiórkę darów, a ilość zebranych rzeczy przerosła oczekiwania.

Zebrane dary zostały przekazane Ordynatorowi Oddziału Dziecięcego Szpitala działdowskiego oraz przedstawicielom Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie.

Wszystkim Rodzicom i dzieciom biorącym udział w tej szczytnej akcji dyrektor oraz rada pedagogiczna Przedszkola Miejskiego nr 3 składa gorące podziękowania.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages