Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Pasowanie na Przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim nr 3

2014-11-08 15:53:53 (ost. akt: 2014-11-08 08:58:43)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie w grupie dzieci 3-letnich odbyła się pierwsza ważna uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”.

Grupa przyjęła nazwę „Krasnoludki”. Dzieci wystąpiły przed licznie zgromadzonymi Rodzicami z programem artystycznym : recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły otrzymując gromkie brawa od zaproszonych gości. Uroczyście złożyły także „ślubowanie przedszkolaka”, a rodzice ślubowali uroczyście kochać swoje dzieci, słuchać tego co im dzieci mówią, dbać o nie i uważać za najwyższe dobro w życiu.
Pani dyrektor Grażyna Ibusz pasowała każde dziecko na Przedszkolaka, a wicedyrektor Barbara Damięcka wręczyła każdemu dziecku pamiątkowy dyplom.
Był to niezapomniany dzień. pełen emocji i miłych wrażeń a wystrój sali, stroje dzieci i uroczysta atmosfera podkreśliły doniosłość tego wydarzenia. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego tańca oraz poczęstunku.
O wystrój sali, stroje, organizację i przebieg tej pięknej uroczystości zadbały nauczycielki prowadzące: Monika Dymkowska oraz Anna Sadłowska oraz pomoc nauczycielek Pani Janina Zielińska.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages