Piłka nożna. Ruszkowo zdobyło Mistrzostwo Gminy Działdowo

2015-05-25 21:36:45(ost. akt: 2015-05-25 21:41:45)

Autor zdjęcia: Magda Skała

W niedzielę (24 maja) na boisku w Pożarach odbył się finał Mistrzostw Gminy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Działdowo. W turnieju rywalizowało 10 drużyn.
W wyniku wcześniej przeprowadzonych eliminacji do finału zakwalifikowały się cztery drużyny. Miejsce pierwsze wywalczyła drużyna z Ruszkowa. Drugie miejsce zajęła drużyna z Burkatu, trzecie z Jankowic, a ostatnie miejsce zajęła drużyna gospodarzy. Pamiątkowe puchary i piłki dla wszystkich drużyn oraz medale za I, II, III miejsce wręczyli: wójt Gminy Paweł Cieśliński, Przewodniczący Rady Gminy Pan Mirosław Zieliński i radna z Burkatu Krystyna Wasiak. Wszystkim drużynom dziękujemy za sportową rywalizację.