Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Jasełka w Przedszkolu Miejskim nr 4. Dziękujemy dzieciom za przepiękny występ

2016-01-01 12:20:00 (ost. akt: 2016-01-01 11:09:59)

Autor zdjęcia: Foto-Video "Majka" Katarzyna Wiśniewska-Baca


W Przedszkolu Miejskim nr 4 odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe, przygotowane przez przedszkolaków z grupy IV „Misie” pod okiem pań nauczycielek – Anny Wójtowicz i Emilii Ziętkowskiej.

Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role, przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający, ten magiczny czas, jest niezwykle pracowity — mówi Emilia Ziętkowska.

Misie na scenie
— „Misie” ku uciesze swoich rodziców, w przepięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami, pastorałkami i tańcami. Piękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. 
Rodzice z zachwytem podziwiali swoje pociechy występujące na scenie — mówi Anna Wójtowicz.

Nasi goście
Jasełka obejrzeli pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście, m.in. burmistrz Grzegorz Mrowiński, przewodniczący Rady Miasta Romuald Remiszewski, Irena Kozłowska – przedstawiciel starosty działdowskiego, Anna Wiśniewska przedstawiciel Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Zakrzewska.  

— Swoją obecnością, po raz pierwszy w naszym przedszkolu zaszczycił nas również ksiądz dyrektor Caritas w Działdowie Robert Fabian — dodaje pani Emilia. — Serdeczne podziękowanie za przepiękny występ, za pokonanie tremy oraz wczucie się w odgrywane role, przez małych aktorów, złożyła dyrektor przedszkola Ewa Brzozowska, a na koniec złożyła wszystkim obecnym serdeczne życzenia świąteczne.

Życzenia, poczęstunek i Mikołaj 


Gdy tylko oklaski ustały, wszyscy zebrani na sali podzielili się opłatkiem, składając sobie świąteczne życzenia. 
Spotkanie zakończyło się wigilijnym poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców, na który wszystkich obecnych gości zaprosiła pani dyrektor. Nieco później na przedszkolaków czekała wspaniała niespodzianka od samego Świętego Mikołaja.
— Oczywiście każdy przedszkolak musiał dowieść, iż w mijającym roku był grzeczny i że należy mu się nagroda — dodaje pani Anna.

Zapraszamy na Jasełka

— Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne stroiki i dekoracje, prezenty oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości — mówią nauczycielki. — Przedszkolaki z grupy IV „Misie” wraz z paniami serdecznie zapraszają na Jasełka, 10 styczna, które wystawione zostaną w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Działdowie o godz. 17.00.

oprac.mcz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages