środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Czerwcowe premiery spektakli teatralnych w MDK -„Małe Teatralne Conieco...”

2016-05-31 13:42:24 (ost. akt: 2016-05-31 14:42:20)

W czerwcu grupy teatralne działające w Miejskim Domu Kultury w Działdowie zaprezentują swoje najnowsze przedstawienia. Obecnie trwają najgorętsze przygotowania: ostatnie i dodatkowe próby, robienie scenografii, szycie kostiumów, miksowanie muzyki.

3 czerwca (piątek) o godz. 18.00 zobaczymy zabawę teatralną pt. „Opowieść o dwóch królestwach i smoku” w wykonaniu najmłodszej grupy MDK - HEHESZKI (uczniowie klas IV-VI), a zaraz po nich swoje przedstawienie pt. „Śnieżynka” pokaże grupa gimnazjalistów – NI TO NI SIO.
— Dnia 8 czerwca (środa) o godz. 18.00 scenki teatralne pt. „Coś nowego, coś starego” zaprezentuje grupa BEZ NAZWY (licealiści), a następnie powtórzymy przedstawienie „Śnieżynka” — mówi Marzanna Bielecka-Maćkowiak, reżyser, instruktor teatralny. —19 czerwca (niedziela) o godz. 19.00 zobaczymy przedstawienie dorosłej grupy MDK. PEWNI NIEPEWNI przygotowują dla nas czarną komedię pt. „Jabłecznik i już !?” Przedstawienie zostanie powtórzone 21 czerwca (wtorek).
— Zapraszamy wszystkich miłośników teatru, ludzi wrażliwych oraz tych, którzy lubią się pośmiać i tych, którzy chcą wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście. Warto przyjść i zobaczyć — dodaje pani Marzanna.

oprac. mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages