Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Zapraszamy na festyn „Wstąp po zdrowie”

2016-06-15 16:30:03 (ost. akt: 2016-06-15 16:34:59)
Kadr z ubiegłorocznej imprezy

Kadr z ubiegłorocznej imprezy

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Na festyn „Wstąp po Zdrowie” zapraszamy 19 czerwca o godz. 14.00 do Parku Honorowych Dawców Krwi (Działdowo, ul. Wolności). Impreza odbywa się pod patronatem burmistrza Działdowa.

Na tegorocznym festynie będą prowadzone działania informacyjno-edukacyjne w zakresie upowszechniania mody na niepalenie wśród dorosłych, przedstawiania zysków płynących z niepalenia oraz problemu biernego palenia, szczególnie w środowisku domowym. Można będzie uzyskać wiedzę o tym, jak chronić się przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze i innymi chorobami odzwierzęcymi. Będziemy rozmawiać o tym, jak utrzymać formę dzięki prawidłowemu odżywianiu. Poruszymy również tematykę uzależnień i będziemy promować aktywność fizyczną. Głównym tematem tegorocznego Festynu będą problemy związane z cukrzycą i chorobami powiązanymi.

W realizacji tego przedsięwzięcia aktywnie uczestniczą różne grupy zawodowe i instytucje, takie jak: Urząd Miasta, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej, Szkoły, ZHP, MLEKOVITA, SKOK Stefczyka, Organizacje Pozarządowe, Stowarzyszenia, Policja i wszyscy, którym na sercu leży kształtowanie postaw wobec wartości zdrowia i zachowań zdrowotnych.

W programie:
- punkty porad medycznych,
- punkty pomiaru: ciśnienia, glukozy, cholesterolu,
- pokazy udzielania pomocy przedlekarskiej,
- punkty informacyjne i edukacyjne,
- występy artystyczne lokalnych artystów.

W razie niesprzyjającej pogody festyn odbędzie się w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2, przy ul. Sportowej 1.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages