Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

I Letni Maraton Fitness w Działdowie [film, zdjęcia]

2016-07-23 20:15:04 (ost. akt: 2016-07-23 22:50:49)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W sobotnie (23 lipca) południe, na boisku sportowym przy Gimnazjum nr 1 w Działdowie, odbył się I Letni Maraton Fitness. Impreza była zorganizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2016.Zobacz także: W meczu piłki nożnej samorządowcy pokonali zespół pielgrzymów i wolontariuszy [zdjęcia, film] W meczu piłki nożnej samorządowcy pokonali zespół pielgrzymów i wolontariuszy [zdjęcia, film] Na działdowskim stadionie odbył się towarzyski mecz piłki nożnej, w którym samorządowcy z powiatu działdowskiego zmierzyli się pielgrzymi z Kolumbii...

W programie maratonu było kilka punktów. Na początek zumbę finess poprowadziła Aneta Jagiełło. Zajęcia z taekwon-do poprowadziła rodzina Gromowskich. Trening funkcjonalny - ogólnorozwojowy na wszystkie partie mięśniowe, poprowadziła Joanna Berestowska. Maraton zakończył się pilatesem (ćwiczenia rozluźniające) poprowadzonym przez Hannę Berestowską.
W międzyczasie uczestnicy mogli skosztować ciastek i batonów bez cukru i glutenu. Na zakończenie odbyło się losowanie naród: torby, plecaki, namioty, karnety na siłownię.
Kolejna impreza odbędzie się w niedzielę - 28 sierpnia. Więcej informacji podamy wkrótce.

kw

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages