Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Zapraszamy na "Spartakiadę dla seniorów"

2016-09-13 11:51:51 (ost. akt: 2016-09-13 11:58:59)
Kadr z ubiegłorocznej spartakiady

Kadr z ubiegłorocznej spartakiady

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Pion Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej, Urząd Miasta Działdowo oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie zapraszają na „Spartakiadę dla seniorów”.

Zobacz także: Działdowianie wzięli udział w półmaratonie w Iławie Działdowianie wzięli udział w półmaratonie w Iławie – W niedzielę (4 września) testowaliśmy swoje możliwości w biegu na dystansie półmaratonu, to jest 21,0975 km – pisze w relacji z zawodów Paweł...


„Spartakiada dla seniorów” odbędzie się 14 września o godz. 11.00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Działdowie.

GALERIA zdjęć z ubiegłorocznej spartakiady >>>

Celem przedsięwzięcia jest zachęcanie do aktywność ruchowej jako najlepszej profilaktyki, najskuteczniejszego i najtańszego lekarstwa bez skutków ubocznych oraz kształtowanie motywacji do uprawiania jakiegoś rodzaju aktywności fizycznej. Organizatorzy „Spartakiady dla seniorów” mają nadzieję osiągnąć założenie, jakim jest umocnienie w przekonaniu o pozytywnym wpływie aktywności fizycznej na urodę i sprawność.

Adresatami wydarzenia są osoby w wieku 50 + , optymistycznie nastawione do życia.

Każdy uczestnik spartakiady otrzyma drobny upominek.

Zaproponowane konkurencje nie wymagają specjalnego przygotowania ani wielkiej sprawności fizycznej. Będą to np. rzut lotką, ringo, biegi, rzut piłką lekarską do celu, slalom „kelnera”, hula-hoop itp. Nie chodzi o rywalizację, zdobywanie miejsc, ale uczestnictwo i dobrą zabawę.

Zapraszamy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages