Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Zapraszamy na warsztaty teatralne w MDK

2016-09-27 12:22:29 (ost. akt: 2016-09-27 12:25:05)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

„A gdyby tak zostać aktorem...” - warsztaty teatralne w MDK – 22-23 października.

Zobacz także: Teatr przy stoliku - „Cudowne dni” Teatr przy stoliku - „Cudowne dni” Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie gościła dzisiaj (26 września) aktorów Teatru im. Stefana Jaracza z Olsztyna w cyklu "Teatru przy stoliku".


Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza wszystkich chętnych na dwudniowe warsztaty teatralne w sobotę i niedzielę (22, 23 października). Zajęcia odbędą się w sali widowiskowej MDK przy ul. Jagiełły 13 w Działdowie. Warsztaty są bezpłatne.

Warsztaty odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych. Dzieci z klas III-VI szkół podstawowych od godz. 11.00 do 12.30 w sobotę i w niedzielę oraz dla młodzieży i dorosłych w godz. od 13.00 do 15.00 w sobotę i niedzielę oraz od godz. 16.30 do 19.00 w sobotę.

Warsztaty poprowadzi Jarosław Witaszczyk, aktor teatralny i filmowy, reżyser, absolwent Wrocławskiej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

— Na zajęciach będziemy mogli zapoznawać się z podstawową wiedzą dotyczącą umiejętności bycia aktorem, a więc poćwiczymy prawidłową dykcję, głos, ruch sceniczny, postaramy się odkryć tajemnicę tworzenia kreacji aktorskich. Wszystkie te umiejętności wykorzystamy w przygotowywanych podczas zajęć scenkach teatralnych — mówi instruktor teatralny w MDK Marzanna Bielecka-Maćkowiak.

Warsztaty są bezpłatne. Zapisać się można w biurze MDK, ul. Wolności 64, tel. 23 697 21 92. Zapraszamy.

oprac.kw
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages