Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Talent Show - Działdowo 2016. Weź udział w castingu

2016-10-11 17:32:16 (ost. akt: 2016-10-11 17:17:38)
Pierwszy casting odbył się w kwietniu

Pierwszy casting odbył się w kwietniu

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza wszystkie utalentowane dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat do udziału w programie „Talent Show - Działdowo 2016”. Casting odbędzie się 13 listopada. Zapraszamy.

Zobacz także: Casting do programu „Talent Show - Działdowo 2016” Casting do programu „Talent Show - Działdowo 2016” W Miejskim Domu Kultury w Działdowie odbył się casting do programu Talent Show. Przez cztery tygodnie czekaliśmy na zgłoszenia dzieci i młodzieży, którzy...


– Wiemy, że w Działdowie jest wiele utalentowanych młodych osób, które chciałyby pokazać swoje umiejętności szerszej publiczności i zawalczyć o zdobycie atrakcyjnej nagrody. Jeżeli więc śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie muzycznym, recytujesz, umiesz ciekawie opowiadać, masz wyjątkową sprawność fizyczną, zdolności manualne i wszelkie inne talenty zgłoś się do biura MDK ul. Wolności 64, wypełnij kartę zgłoszenia, przygotuj pokaz sceniczny (max. 5 minut) i przyjdź na casting (13 listopada w niedzielę - o godz. 16.00 do MDK na ul. Jagiełły) – mówi instruktor MDK Marzanna Bielecka-Maćkowiak. – Możesz połączyć siły i stworzyć duet albo grupę (do 8 osób). Na castingu wybierzemy osoby, które wezmą udział w naszym programie. Zachęcamy rodziców, aby zmotywowali swoje zdolne dzieci do udziału w naszej zabawie. Liczymy na Waszą pomysłowość, odwagę, przebojowość i oczywiście talent.

Przypominamy. Pierwszy casting odbył się w kwietniu 2016 r. i zakwalifikowaliśmy do udziału w konkursie 5 osób: Jakuba Krajkowskiego, Zuzannę Muszyńską, Kazimierza Bals, Jakuba Pająka i Katarzynę Rybacką.

Regulamin programu >>> Przeczytajcie koniecznie.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages