Poniedziałek, 28 maja 2018. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2 w Działdowie [zdjęcia]

2016-10-17 10:27:19 (ost. akt: 2016-10-17 10:33:56)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie upłynął w atmosferze zabawy, radości i dobrego nastroju.

Zobacz także: Kocham cię szkoło - Święto Edukacji na Polnej na wesoło Kocham cię szkoło - Święto Edukacji na Polnej na wesoło Dzień Edukacji Narodowej to przede wszystkim święto wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty. Tradycyjnie w ramach podziękowania...

Na uroczysty apel przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Grzegorz Mrowiński, Przewodniczący Rady Miasta Romuald Remiszewski oraz Przewodniczący Rady Rodziców Marek Dwórznik.

Uczniowie zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności poprzez krótki program artystyczny na wesoło, ukazujący w żartobliwy sposób scenki z życia szkolnego. Uroczystość uświetniły występy chóru „Our Voice” oraz zespołu tanecznego „Blow up”. Podczas apelu odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I, którzy zostali oficjalnie przyjęci do grona gimnazjalistów. Nie zabrakło życzeń oraz słów podziękowań kierowanych do nauczycieli, wychowawców oraz pracowników administracji i obsługi.

Praca dwóch nauczycielek – Joanny Piórkowskiej i Beaty Karczewskiej została wyróżniona nagrodą Burmistrza Miasta, natomiast siedmioro nauczycieli otrzymało nagrody dyrektora szkoły. Są to: Joanna Madej, Anna Dwórznik, Gabriela Muszyńska, Maria Szczypińska, Alina Tabaka, Bartłomiej Ozga i Kamil Chrzanowski. Nagrody z rąk dyrektora szkoły otrzymało także kilkoro pracowników administracji i obsługi.

Tego dnia odbył się również apel z okazji XVI Dnia Papieskiego przebiegającego pod hasłem „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny z przekazem kształtowania w sobie postawy gotowości spieszenia z pomocą i służenia każdemu człowiekowi będącemu w potrzebie.

Przedstawili współczesnych świadków Bożego miłosierdzia, którzy działając indywidualnie lub przez różne organizacje służą w wielu formach drugiemu człowiekowi wspierając duchowo i materialnie.

oprac. Anna WółkowskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages