Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Przedszkolaki uczciły Dzień Nauczyciela

2016-10-19 13:13:09 (ost. akt: 2016-10-19 13:33:25)

Autor zdjęcia: Maciej Nowicki

W Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Jana Brzechwy w Działdowie, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Zobacz także: Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 5 w Działdowie Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 5 w Działdowie Wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty.

Program artystyczny, na który składały się: wiersze, piosenki i tańce przygotowały dzieci z grup: "Żabki", "Krasnoludki", "Pszczółki" i "Misie" pod kierunkiem nauczycielek: Kingi Musiał, Joanny Zduniak-Pietrzak, Marzeny Marchlewicz, Hanny Łabeckiej, Małgorzaty Kowalskiej i Agnieszki Kolk.

W uroczystości udział wzięli wszyscy pracownicy przedszkola oraz zastępca burmistrza Andrzej Wiśniewski. Wiceburmistrz i pani dyrektor Małgorzata Sochocka z okazji tego doniosłego święta złożyli wszystkim pracownikom życzenia. Wiceburmistrz wręczył także nagrody Burmistrza Miasta Działdowa wyróżnionym nauczycielkom, Agnieszce Kolk i Izabeli Kochańskiej.

Święto stało się też okazją do rozdania nagród i dyplomów dzieciom, które wzięły udział w konkursie fotograficznym "Moje wakacje". Organizatorkami konkursu były nauczycielki Aleksandra Brzozowska, Małgorzata Kowalska i Dorota Efczyńska. Jury konkursu w składzie Izabela Kochańska, Michał Budzyński i Maciej Nowicki, z pośród wszystkich zdjęć, postanowiło przyznać pierwsze miejsce Janowi Rusiniak, drugie Michalinie Ulatowskiej, a trzecie Adamowi Zychowi. Wyróżnienie natomiast otrzymała Laura Rama. Gratulujemy.

Maciej Nowicki
dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages