Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Jesień w stylu lat 80-tych [zdjęcia]

2016-10-27 08:39:41 (ost. akt: 2016-10-27 08:45:01)

Autor zdjęcia: archiwum Caritasu

W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie odbyło się XII spotkanie integracyjne środowiskowych domów samopomocy "Jesień 2016r".

Zobacz także: O bezpieczeństwie osób starszych O bezpieczeństwie osób starszych Policjanci z Działdowa spotkali się z seniorami, aby porozmawiać o ich bezpieczeństwie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo osób starszych, zagrożenia...

Organizatorem spotkania był Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Działdowie. W imprezie wzięli udział przedstawiciele władz Miasta i Gminy Działdowo, oraz 14 zaprzyjaźnionych Domów z: Iłowa-Osady, Brodnicy, Grudziądza, Torunia, Blizna, Żuromina, Nidzicy, Lidzbarka, Chełmna, Piasutna, Mławy, Ukty i Dom Pomocy Społecznej z Uzdowa. Zgromadzonych gości powitała kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Agnieszka Mostek wraz z ks. prałatem Danielem Adamowiczem - dyrektorem Caritas Diecezji Toruńskiej.

— Tegorocznym hasłem przewodnim spotkania były „Szalone lata 80-te”. Głównym celem spotkania była wymiana doświadczeń, dobra zabawa i pokazanie dorobku artystycznego uczestników środowiskowych domów samopomocy — mówi Agnieszka Mostek. — Artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie. Po części artystycznej uczestnicy domów i zaproszeni goście spożyli ciepły posiłek i rozpoczęli wspólna zabawę, którą uświetnił DJ Jakub Dobrzyniecki. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność i wspólną zabawę, jednak największe podziękowania składamy wszystkim tym, którzy czynnie uczestniczyli w organizacji i przebiegu naszej imprezy, a w szczególności dyrekcji i pracownikom Miejskiego Domu Kultury w Działdowie za udostępnienie sali oraz obsługę techniczną.

oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages