Wysokie zwycięstwo koszykarek UKS Dwójka Działdowo w lidze kadetek

2016-10-28 10:25:59(ost. akt: 2016-10-28 10:27:20)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

W Gdyni odbył się drugi mecz naszych koszykarek (UKS Dwójka Działdowo) w Lidze Pomorskiej kadetek U-16. Po nieudanej inauguracji i porażce z Trops Kartuzy, nasze zawodniczki zmierzyły się z UKS Omega Gdynia.

Nasze zawodniczki podeszły do spotkania bardzo skoncentrowane i niestety troszkę zmęczone podróżą (wyjazd na mecz był o godzinie 5.30) i stremowane. Jednak już po kilku minutach stres meczowy minął i gra zaczęła wyglądać tak, jak oczekiwali tego trenerzy działdowskiej drużyny. Od tego momentu na boisku dominowały już tylko koszykarki Dwójki Działdowo.
Mecz odbył się 22 października.

Pierwsza kwarta zakończyła się zwycięstwem działdowianek 22:7. W kolejnej odsłonie obraz gry się nie zmienił i nadal gra toczyła się pod dyktando podopiecznych Majki Szczypińskiej i Kamila Chrzanowskiego. Na przerwę zawodniczki Dwójki schodziły z prowadzeniem 48:15.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i po trzeciej kwarcie na tablicy widniał wynik 24:75. Ostatnia odsłona meczu to totalna dominacja działdowianek i wygrana kwarta 37:4. Wynik końcowy, to 28:112 dla UKS Dwójki Działdowo.

W następnym spotkaniu nasze koszykarki kolejny raz wybiorą się w delegację, tym razem do Gdańska, a ich rywalkami będą koszykarki Młodych Lwic Gdańsk.

Skład UKS Dwójka Działdowo (w nawiasie zdobyte punkty): Roksana Sobotka (0), Aleksandra Gorzkiewicz (13), Katarzyna Cybulska (9), Zuzanna Piórek (9), Zuzanna Przybyszewska (11), Zuzanna Kotulska (2), Karolina Przasnyska (5), Weronika Komoszyńska (11), Patrycja Piekarska (4), Zuzanna Krupa (29), Oliwia Dramińska (9), Monika Leśniewska (10).

Trenerzy: Majka Szczypińska, Kamil Chrzanowski

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: