środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Powstanie 200 kolejnych miejsc pracy w Działdowie

2016-11-06 15:30:00 (ost. akt: 2016-11-06 12:11:03)
Wójt Paweł Cieśliński i burmistrz Grzegorz Mrowiński rozmawiają o budowie drugiego odcinka ulicy Przemysłowej

Wójt Paweł Cieśliński i burmistrz Grzegorz Mrowiński rozmawiają o budowie drugiego odcinka ulicy Przemysłowej

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Trwają ostatnie prace nad powiększeniem Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o tereny położone wzdłuż ul. Przemysłowej w Gminie Działdowo. Ma tam powstać duży zakład produkcyjny, zatrudniający 200 osób.

Zobacz także: Działdowscy Seniorzy świętowali swój dzień [zdjęcia, film] Działdowscy Seniorzy świętowali swój dzień [zdjęcia, film] W związku z obchodzonym 20 października Europejskim Dniem Seniora, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Działdowie zorganizował uroczyste spotkanie,...


13 października 2016 r. na stronie Rządowego Centrum Legislacji pojawił się projekt rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającego rozporządzenie w sprawie warmińsko-mazurskiej specjalnej strefy ekonomicznej.

To ostatni etap trwających kilka miesięcy prac związanych z objęciem strefą terenów położonych wzdłuż ul. Przemysłowej. Projekt dokumentu został upubliczniony i jest w trakcie uzgodnień międzyresortowych. 27 października zakończył się wyznaczony przez Ministerstwo Rozwoju termin zgłaszania ewentualnych uwag do projektu rozporządzenia. — Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to jeszcze w tym roku w ramach Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie Podstrefa Działdowo obejmująca 11,1691 ha prywatnych gruntów, na których ma powstać 200 nowych miejsc pracy — mówi wójt Gminy Działdowo Paweł Cieśliński.

Więcej w piątkowej (4 listopada) Gazecie Działdowskiej: >>> www.kupgazete.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages