Porażka naszych koszykarek w Pomorskiej Lidze Kadetek U-16 [zdjęcia, film]

2016-11-20 11:20:04(ost. akt: 2016-11-20 11:26:08)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W sobotę (19 listopada) koszykarki UKS Dwójka Działdowo rozegrały pierwszy mecz rundy rewanżowej w pomorskiej lidze kadetek U-16. Działdowianki zmierzyły się z liderkami grupy A UKS Trops Kartuzy.

Zdecydowane zwycięstwo odniosły przyjezdne koszykarki wygrywając 79:49. Nasze koszykarki podopieczne Majki Szczypińskiej i Kamila Chrzanowskiego walczyły z liderkami jak równy z równym do połowy meczu, gdy przegrywały 29:31. Po przerwie nasze dziewczęta zaczęły popełniać coraz więcej strat. Przez pięć minut nie zdobyły punktu. Natomiast rywalki zdobyły ich 20 pkt, ze stuprocentową skutecznością i z minuty na minutę powiększały swoją przewagę.

Następny mecz koszykarki UKS Dwójki Działdowo rozegrają na wyjeździe w sobotę (26 listopada) z zespołem BasketStal Bryza Pruszcz Gdański.