Nasze koszykarki były chwalone za umiejętne i błyskawiczne rozgrywanie szybkich ataków

2016-11-27 10:48:48(ost. akt: 2016-11-27 10:56:00)

Autor zdjęcia: archiuwm UKS Dwójka Działdowo

26 listopada koszykarki UKS Dwójka Działdowo rywalizowały z koszykarkami BasketStal Bryza Pruszcz Gdański , w ramach Ligi Pomorskiej kadetek U-16. Od pierwszego, przegranego we własnej hali, meczu z tą drużyną minęło zaledwie 9 dni. Tym razem zadanie było jeszcze trudniejsze, ponieważ mecz odbywał się na wyjeździe.

– Początek spotkania, to niezła gra naszych zawodniczek i dosyć wyrównana gra, jednak końcówka pierwszej kwarty na korzyść zawodniczek Bryzy. Druga odsłona, miała podobny przebieg jak kwarta pierwsza. Co prawda przegraliśmy obie te kwarty, ale nic w dotychczasowej grze nie zapowiadało tak bardzo słabej kwarty trzeciej, którą niestety przegraliśmy aż 32-12. Wynik byłby jeszcze gorszy, gdyby nie dwie „trójki” Zuzanny Krupy rzucone pod koniec kwarty. Ostatnia część meczu to wyrównana gra z obydwu stron – mówi o meczu trener Kamil Chrzanowski.

Mecz ostatecznie zakończył się porażką działdowianek 88:51, ale było to znacznie lepsze spotkanie niż to pierwsze z Bryzą w Działdowie. Nasze koszykarki były chwalone za umiejętne i błyskawiczne rozgrywanie szybkich ataków.