Koszykarki Dwójki Działdowo pokonały Omegę Gdynia. Pomorska Liga Kadetek U-16 [zdjęcia, film]

2016-12-04 12:02:31(ost. akt: 2016-12-04 10:08:29)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W sobotę (3 grudnia) koszykarki UKS Dwójka Działdowo rozegrały u siebie rewanżowy mecz w Pomorskiej Lidze Kadetek U-16. Rywalkami działdowianek był zespół UKS Omega Gdynia.

Zdecydowane zwycięstwo odniosły podopieczne Majki Szczypińskiej i Kamila Chrzanowskiego wygrywając 93:52. Cały mecz prowadziły nasze koszykarki powiększając z kwarty na kwartę przewagę.
Następny mecz działdowianki Dwójki rozegrają u siebie 10 grudnia, o godz. 12.00 z Młodymi Lwicami Gdańsk.