środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Świąteczne spotkanie przy ratuszu w Działdowie. Choinka już świeci [filmy, zdjęcia]

2016-12-11 09:03:29 (ost. akt: 2017-12-05 08:52:49)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Mieszkańcy Działdowa wspólnie w sobotę (10 grudnia) świętowali zbliżające się świata Bożego Narodzenia na Pl. Mickiewicza przy Ratuszu, gdzie odbyła się impreza – Odpalenie choinki. Zapraszamy do obejrzenia filmów z występów oraz galerii zdjęć.


Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Była szopka z żywymi zwierzętami, kiermasz bożonarodzeniowy, występy sceniczne przygotowane przez chóry i zespoły taneczne działające przy szkołach w Działdowie. Wystąpili także młodzi artyści z Miejskiego Domu Kultury, zespoły taneczne Fresh Flow Dance Academy, chór „Cantiamo” działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Działdowie oraz chóru Our Voice. Teatr Form Niezależnych Korzunowicz z Olsztyna przedstawił spektakl – Misterium o Narodzeniu Pańskim.
Można było także sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i postaciami z bajki Kraina Lodu.
Podczas sobotniej imprezy także obecny był marszałek województwa Marek Gustaw Brzezin, który przekazał, burmistrzowi Działdowa Grzegorzowi Mrowińskiemu, symboliczny czek na remont zamku. A w kulminacyjnym momencie kilka minut po 17 został po raz drugi odpalona choinka, która rozbłysła dziesiątkami światełek.
Imprezę poprowadzili Łukasz Schulz i Mateusz Gałka.

kw
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages