Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie zaprasza

2016-12-18 17:23:02 (ost. akt: 2016-12-18 13:25:22)

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie zaprasza m.in. do udziału w w wycieczce, wczasach i wykładzie "Polska Jest Niezwykła".

Zobacz także: Sprzątanie cmentarza przy ul. Księżodworskiej w Działdowie [film, zdjęcia] Sprzątanie cmentarza przy ul. Księżodworskiej w Działdowie [film, zdjęcia] Kilkanaście osób porządkowało cmentarz przy ul. Księżodworskiej w Działdowie. Pomogli także skazani z działdowskiego aresztu. Akcja odbyła się...


• Zapraszamy na wczasy do Durres w Albanii w dniach 7-18.09.2017r. 12 dni, samolotem w formule ALL Inclusive,Hotel Onufri 3 ***. Cena 2119 zł. Przy zapisie wpłata 100 zł, 30% ceny do 28 lutego, reszta na 30 dni przed wylotem. Możliwość wycieczek fakultatywnych, dodatkowo płatnych np. do Durres, Tirany, Beratu ok. 20-30 E. Termin zgłoszeń do 31 grudnia.

• 5 stycznia o godz. 16.30 zapraszamy na kolejne spotkanie DKK w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

• 16 stycznia o godz. 10.00 zapraszamy do auli DCKU przy ul. Polnej 11a na wykład "Polska Jest Niezwykła", który wygłosi mgr Jarosław Jagodziński z WSG w Bydgoszczy.

• Przyjmujemy zapisy na lektorat języka angielskiego dla początkujących. Osoby, które zadeklarowały uczestnictwo w lektoracie w roku 2015/16 proszone są o potwierdzenie.

• Przyjmowanie przedpłat od 1 do 20 lutego 2017 r. Kolejność wpłat decyduje o zakwalifikowaniu na listę wyjeżdżających na wycieczkę: Dolny Śląski i do Drezna od 24 do 28 maja 2017 r.

• W dniu 22 grudnia biuro UTW będzie nieczynne.

Wszystkim słuchaczom oraz sympatykom UTW i Waszym bliskim składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, ze świecami, opłatkami ośpiewanych kolędami, z miłością celebrowanych w ciepłym, kochającym się gronie bliskich.

Życzę bardzo szczęśliwego Nowego Roku. Oby każdy jego dzień wart był zapamiętania. Do siego roku!


Prezes Antoni Furtak

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages