Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Zapraszamy na tegoroczną edycję Katarzynek

2017-01-04 08:40:00 (ost. akt: 2017-01-04 08:39:02)

Autor zdjęcia: archiwum

Tradycyjnie 17 stycznia odbędą się Katarzynki 2017. W tym roku jest to już XXI edycja imprezy, podczas które wręczane są statuetki Katarzynki.

Uroczysta gala odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 1 w Działdowie, początek imprezy od godz. 18.00. . Bilety w cenie 35 zł są do nabycia w biurze Miejskiego Domu Kultury w Działdowie (ul. Wolności 64, tel. 23-697-21-92). Zapraszamy.

Impreza odbywająca się nieprzerwanie od 1997 roku i jest okazją do wyróżnienia osób, które swoją pracą, bądź działalnością, w sposób szczególny zasłużyły się lokalnej społeczności i miastu.
Tegoroczne wręczenie statuetek Katarzynki uświetni koncert Anny Dąbrowskiej z zespołem. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka, nagrała dotychczas pięć płyt, z których każda uzyskała status Platynowej Płyty. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych.

Przypomnijmy, ze ubiegłorocznymi laureatami Katarzynek byli panowie Rafał Hoffer i Janusz Chilmanowicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages