Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Studniówka Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie [filmy, zdjęcia]

2017-02-05 09:57:50 (ost. akt: 2017-02-05 10:48:05)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W sobotę (4 lutego) na balu studniówkowym w Pałacu Ślubów Domino w Komornikach bawili się maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie.

– Za sto dni przystąpimy do pierwszego i jakże ważnego w naszym życiu egzaminu, zwanego egzaminem dojrzałości. Przed nami matura. Już dziś jednak nadeszła ta magiczna chwila, moment w życiu każdego z nas, w którym przepraszamy za nasze przewinienia i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Razem przeżyliśmy tak wiele. Studniówka to taki wieczór, który skłania do chwili refleksji i każe rozejrzeć się i zapytać, dzięki komu tu jesteśmy – mówili podczas studniówki uczniowie.

W tegorocznej studniówce udział wzięły trzy klasy. Klasa IV TL, której wychowawczynią jest Iwona Dziadosz. Klasa IV TEM, której wychowawczynią jest Beta Cichocka i klasa IV TH, której wychowawczynią jest Anna Rutkowska.

kw
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages