Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Ferie z tenisem stołowym w Uzdowie

2017-02-07 09:08:40 (ost. akt: 2017-02-07 09:25:28)

Autor zdjęcia: archiwum GOKiS Działdowo

Od grudnia ubiegłego roku w Gminie Działdowo działa sekcja tenisa stołowego, zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej w Uzdowie, trenerem jest nauczyciel wychowania fizycznego Szymon Krzykowski.

— W ramach zajęć, z młodymi adeptami tenisa stołowego, w czasie ferii zimowych rozegrany został turniej „Ferie z tenisem stołowym”. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych — mówi kierownik GOKiS Magda Skała.

W kategorii szkół podstawowych najlepszym tenisistą okazał się Mateusz Kostrucha, drugie miejsce zajął Miłosz Lempek, trzecie miejsce wywalczył Jan Maruszak. Natomiast w kategorii gimnazjalistów zwycięż Miłosz Cegielski, za nim uplasowali się Oskar Lempek i Krystian Tułodziecki.

Nagrody w turnieju ufundował organizator sekcji - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie. Dziękujemy dyrektorowi SP w Uzdowie za udostępnienie sali gimnastycznej.
Treningi w Uzdowie odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.

— Zapraszamy do sekcji wszystkich zainteresowanych uczniów mieszkających na terenie Gminy Działdowo — kończy kierownik Magda Skała.

oprac.kw
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages