UKS Dwójka Działdowo – SKS Starogard Gdański 95:61. Pomorska Liga Kadetek U-16 [zdjęcia, film]

2017-02-12 10:20:43(ost. akt: 2017-02-12 10:19:48)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W sobotę (11 lutego) koszykarki UKS Dwójka Działdowo rozegrały u siebie mecz trzeciej kolei, drugiej rundy, Pomorskiej Ligi Kadetek U-16. Rywalkami działdowianek były koszykarki SKS Starogard Gdański.

Podopieczne Majki Szczypińskiej i Kamila Chrzanowskiego odniosły zdecydowane zwycięstwo 95:61. Od samego początku spotkania prowadziły działdowianki, wygrywając trzy kwarty. Tylko trzecią kwartę wygrały przeciwniczki.

UKS Dwójka Działdowo – SKS Starogard Gdański 95:61 (31:10, 28:10, 17:28, 19:13)

Punkty dla UKS Dwójka Działdowo zdobyły:
Cybulska Katarzyna (10 pkt), Dramińska Oliwia (4 pkt), Gorzkiewicz Aleksandra (25 pkt), Komoszyńska Weronika (8 pkt), Krupa Zuzanna (28 pkt), Leśniewska Monika (4 pkt), Piekarska Patrycja (0 pkt), Piórek Zuzanna (2 pkt), Przasnyska Karolina (13 pkt), Przybyszewska Zuzanna (1 pkt), Sobotka Roksana (0 pkt).
Działdowianki mecz rozegrają w sobotę (18 lutego) na wyjeździe z UKS Basket Ósemka Wejherowo