Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

POLECAM „Umiłowana, czyli kobieta z klasą”

2017-02-19 10:00:00 (ost. akt: 2017-02-17 15:21:00)

Lubisz czytać? Chcesz polecić książkę? Opisz swoją ulubioną pozycję czytelniczą i prześlij do nas na adres: nidzica@gazetaolsztynska.pl Nie zapomnij dołączyć zdjęcia!

Magdalena Plucner to kobieta, która pisze w sposób zdumiewający i z wielką szczerością, nie owijając niczego w bawełnę. Porusza serca, stawia życiowe pytania: "Kim jestem?, Do czego jestem stworzona? Jakie kłamstwa we mnie tkwią?"

Podkreśla, że każda z nas uwierzyła w swoim życiu w jakieś kłamstwo lub sama świadomie albo nieświadomie je wypowiedziała. Ważne, żeby mogła odkryć i usunąć kłamstwo ze swojego serca. Sama tego nie uczyni. Potrzebuje drugiego człowieka. „Umiłowana” to rodzaj lustra. Zerkając w nie, zdumieni dostrzegamy to, w jaki sposób patrzy na nas Bóg.

Jest nami zafascynowany, zachwycony, cieszy się naszą obecnością i naprawdę nie rozumie, dlaczego rozmawiając z Nim, zakładamy setki masek. Idąc za autorką, doskonale utożsamiam się z jej słowami „Całe moje życie jest przykładem tego, że Bóg pasjonuje się człowiekiem, lubi go inspirować, zachwycać i rozwijać poprzez dary i talenty.

Mam świadomość, że okazje do przemian pojawiają się jak autobus na przystanku i ode mnie zależy, czy wsiądę, decydując się na podróż w nieznane, zdobywając bardzo cenne doświadczenia, które mnie kształtują, czy też machnę ręką i znudzonym głosem powiem: „czekam na inną okazję”. „Kim jestem? Jestem przegrana, słaba, samotna, niechciana.... Dlaczego? Ani Bóg mnie nie chce, ani człowiek. Taki wyjątkowo nieudany egzemplarz!”.

Jeśli kiedykolwiek się tak czułaś – to ta książka jest dla Ciebie. Magda opowiada o tym, jak z pozoru niezrozumiałe i złe doświadczenia stają się szansą oraz w jaki sposób doświadczyć tego, że przede wszystkim i bez względu na wszystko każda z nas jest UMIŁOWANĄ.

Gorąco polecam

http://m.wm.pl/2017/02/orig/img-0305-1-365862-367098.jpg

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages