środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Wybierz szkołę, która zapewni Ci rozwój. Zachęcamy do skorzystania z oferty edukacyjnej naszych szkół

2017-02-26 15:50:00 (ost. akt: 2017-02-27 11:28:01)
Wicestarosta Marian Brandt

Wicestarosta Marian Brandt

Autor zdjęcia: Maciej Nowicki

Przed nami rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018. To ważny etap w życiu gimnazjalistów oraz ich rodziców, ponieważ jest to czas podejmowania przez młodego człowieka pierwszej poważnej decyzji dotyczącej dalszej kariery edukacyjnej i zawodowej.

Aby pomóc gimnazjalistom w dokonaniu trafnego i przemyślanego wyboru szkoły przedstawiamy ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Działdowskiego. Warto podkreślić, że na mapie oświatowej powiatu, zgodnie z nowym ustrojem szkolnym, od 1 września 2017 roku rozpoczną swoją działalność Branżowe Szkoły I stopnia, których kształcenie zawodowe jest w pełni dostosowane do aktualnych potrzeb krajowego, regionalnego i lokalnego rynku pracy. Branżowe Szkoły I stopnia posiadają nowoczesne pracownie wyposażone w stanowiska dydaktyczne niezbędne do nauki w danym zawodzie.

Przyszłość młodego pokolenia mieszkańców Powiatu Działdowskiego jest dla nas szczególnie ważna, dlatego dbamy o to, aby prowadzone przez Powiat Działdowski szkoły i placówki oświatowe spełniały najwyższe standardy. Stawiamy na wysoki poziom kształcenia ogólnego i zawodowego, przygotowując młodzież do świadomego wyboru ścieżki zawodowej. W tym celu systematycznie modernizujemy bazę naszych szkół. Wyposażamy w nowoczesne pomoce dydaktyczne, oddajemy do użytku kolejne obiekty sportowe. Baza dydaktyczna szkół prowadzonych przez Powiat Działdowski, systematycznie modernizowana infrastruktura oraz wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewniają realizację podstawy programowej kształcenia ogólnego i kształcenia w poszczególnych zawodach. Nasze szkoły posiadają także bardzo bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, które są gwarantem realizacji potrzeb i zainteresowań uczniów. Są to placówki bezpieczne, w których panuje przyjazna atmosfera.
Oferta edukacyjna naszych szkół na rok szkolny 2017/2018 jest atrakcyjna poprzez różnorodność kształcenia ogólnego i zawodowego oraz dostosowana do oczekiwań i potrzeb edukacyjnych absolwentów gimnazjów, a także realnych potrzeb gospodarki. Zachęcam do skorzystania z oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Działdowskiego i wyboru szkoły, która zapewni realizację własnych planów oraz indywidualny rozwój.


Wicestarosta Marian Brandt

Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku >>>


Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie >>>


Zespół Szkół nr 2 w Działdowie >>>


Zespół Szkół w Lidzbarku >>>


Zespół Szkół w Malinowie >>>


Zespół Szkół w Rybnie >>>


Zespół Szkół w Gródkach >>>


Zespół Szkół nr 1 w Działdowie >>>


Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie >>>Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages