Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie

2017-03-01 19:36:56 (ost. akt: 2017-03-01 14:24:17)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów klas III na dzień otwarty do nowo powstającej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi. Spotkanie odbędzie się 7 marca o godz. 17.00.

— Zaprezentujemy Państwu budynek szkoły, zaplecze dydaktyczne, przedstawimy kadrę i zaprezentujemy plany na rok szkolny 2017/2018 — powiedział dyrektor szkoły Jarosław Zwierz. — Nasza szkoła to prawdziwa perełka. Nie tylko zdobywamy w niej wiedzę na lekcjach, ale wspólnie spędzamy czas na wycieczkach, ciekawych spotkaniach, dodatkowych zajęciach.
Zależy nam, aby nasze dzieci były zawsze uśmiechnięte, radosne i twórcze, potrafiły mądrze poradzić sobie w życiu. Obok bardzo wysokiego poziomu nauczania w naszej szkole panuje przyjazna atmosfera. Nasi nauczyciele zawsze służą pomocą, zachęcają do nauki i aktywności fizycznej. Zapraszam do naszej szkoły tych, dla których szczęście dziecka jest najważniejsze.

mcz

dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages