UKS Dwójka Działdowo – VBW GTK Gdynia 40:104. Pomorska Liga Kadetek U-16 [zdjęcia, film]

2017-03-07 20:36:48(ost. akt: 2017-03-07 20:27:56)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Podopieczne Majki Szczypińskiej i Kamila Chrzanowskiego, koszykarki UKS Dwójki Działdowo, niestety uległy przed własna publicznością VBW GTK Gdynia 40:104.

We wtorek (7 marca) w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie koszykarki UKS Dwójki Działdowo rozegrały kolejny mecz w ramach rozgrywek Pomorskiej Ligi Kadetek U-16. Tym razem przed własną publicznością zagrały z VBW GTK Gdynia. Zawodniczki z Gdyni od początku sezonu mają na swoim koncie same zwycięstwa.

Od samego początki koszykarki z Gdyni prowadziły. Z minuty na minutę powiększając swoją przewagę. Pierwsza kwarta skończyła się wynikiem 9:30 dla zawodniczek z Gdyni. Po dwóch kwartach działdowianki przegrywały już 20:58. Ostatecznie mecz skończył się porażką podopiecznych Majki Szczypińskiej i Kamila Chrzanowskiego 40:104.
W kolejnym meczy działdowianki zmierza się na wyjeździe z SKS Starogard Gdański.

UKS Dwójka Działdowo - VBW GTK Gdynia 40:140 (9:30, 11:28, 9:25, 11:21)