środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

I Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Easy English”

2017-03-18 09:33:24 (ost. akt: 2017-03-20 13:12:42)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W Publicznym Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego w Burkacie odbył się I Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Easy English”. W konkursie wzięło udział 35 uczniów z 7 szkół Gminy Działdowo, którzy zostali uprzednio wyłonieni w eliminacjach szkolnych.

Konkurs składał się z dwóch etapów – indywidualnego testu, po którym został wyłoniony Mistrz Języka Angielskiego, I Wicemistrz i II Wicemistrz w kategorii szkoły podstawowe i szkoły gimnazjalne. Drugi etap to praca zespołowa – uczestnicy zostali przydzieleni do 5 zespołów (mieszanych) i brali udział w takich konkurencjach jak: Va Bank, Jeden z Dziesięciu, Geografia Wielkiej Brytanii oraz Muzyka Krajów Anglojęzycznych.

Zwycięzcami konkursu indywidualnego w kategorii szkoły podstawowe zostali: Mistrzem Języka Angielskiego Szymon Kraśniewski ze Szkoły Podstawowej w Uzdowie, I Wicemistrzami zostali – Norbert Zagajewski ze Szkoły Podstawowej w Turzy Wielkiej oraz Oliwia Kaliszewska ze Szkoły Podstawowej w Turzy Wielkiej.

W kategorii gimnazjum Mistrzem Języka Angielskiego została Klaudia Kamińska z Zespołu Szkół w Księżym Dworze, I Wicemistrzem – Klaudia Zielkowska z Zespołu Szkół w Księżym Dworze i II Wicemistrzem został Bartosz Spiżewski z Zespołu Szkół w Księżym Dworze.

Konkurs swoja obecnością zaszczycili: Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Zdrowia Gminy Działdowo Danuta Smereczyńska, Przewodnicząca Komisji Oświaty Gminy Działdowo Krystyna Wasiak, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Burkacie Aleksandra Kowalska oraz Dyrektor Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze Urszula Cieślińska.

Organizatorzy konkursu serdecznie przepraszają uczniów, rodziców i nauczycieli, za błędy, które pojawiły się w poprzednim artykule dotyczące kategorii konkursu, nazwisk uczestników i nazw szkół.
Ewa Chilińska
Magdalena Przybyszewska


Publiczne Gimnazjum w BurkacieCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ala #2206675 | 185.170.*.* 22 mar 2017 12:58

  Artykuł został poprawiony, wszyscy przeproszeni. Tak się załatwia pomyłki. Super!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Autor #2206004 | 5.172.*.* 21 mar 2017 16:35

  No własnie tak jest w tym artykule

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. TW #2204053 | 37.47.*.* 18 mar 2017 11:18

  Błędy są w tym artykule. Norbert Zagajewski i Oliwia Kaliszewska są ze Szkoły Podstawowej w Turzy Wielkiej

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages