środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Gminny Sołecki Turniej w Halową Piłkę Nożną

2017-03-18 13:00:00 (ost. akt: 2017-03-18 09:50:19)

Autor zdjęcia: archiwum UG Rybno

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się Gminny Sołecki Turniej w Halową Piłkę Nożną. Udział w zawodach wzięło osiem drużyn: Truszczyny, Naguszewo/Groszki, Hartowiec, Rybno, Żabiny, Koszelewy, Tuczki i Dębień.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy „A” (Rybno, Hartowiec, Żabiny, Truszczyny) i „B” (Koszelewy, Dębień, Naguszewo/Groszki, Tuczki) – a tam zagrały ze sobą systemem „każdy z każdym” 1x10 minut. Turniej sędziował Krzysztof Anisiewicz, a opiekę medyczną sprawował – Michał Kłosowski.
Półfinały: Rybno-Dębień 1:1 (3:2k), Koszelewy — Hartowiec 0:1. Mecz o VII miejsce: Tuczki — Truszczyny 0:3. Mecz o V miejsce: Naguszewo/Groszki – Żabiny 3:0. Mecz o III miejsce: Koszelewy — Dębień 2:3. Finał: Rybno — Hartowiec 2:0.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a najlepsze trzy sołectwa otrzymały także medale, które wręczał wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, sołtys wsi Grądy – Mirosław Remus oraz kierownik OSiR-u – Hanna Bem. Z okazji Dnia Sołtysa wszyscy sołtysi biorący udział w turnieju otrzymali prezenty. Jak zapowiedzieli organizatorzy – w przyszłym roku turniej zostanie rozegrany od lat 30+.

informacja UG RybnoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages