Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Konkurs poezji. Eliminacje w Gminie Działdowo [zdjęcia]

2017-03-20 18:07:38 (ost. akt: 2017-03-20 11:15:45)

Autor zdjęcia: archiuwm GOKiS Działdowo

W świetlicy w Księżym Dworze odbyły się gminne eliminacje do XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji, Poezji Śpiewanej i Prozy Polskiej.

Konkurs przebiegał w czterech kategoriach: klasy I - III, klasy IV – VI, klasy gimnazjalne i poezja śpiewana. Do konkursu przystąpiło 38 uczniów. Prezentacje uczniów oceniała komisja w składzie: Krystyna Wasiak - przewodnicząca komisji kultury, Magda Skała - kierownik GOKiS, Aleksandra Kowalska - kierownik GBP w Burkacie oraz Iwona Kalinowska - instruktor GOKiS.
Do dalszych eliminacji powiatowych, które odbędą się 7 kwietnia w MDK w Działdowie komisja zakwalifikowała:
w kat. klas I-III: Julia Brodzińska z Petrykóz, Jakub Krzempek z Ruszkowa, Marta Modrzewska z Turzy Wielkiej, Wiktoria Polit z Uzdowa.
W kat. klas IV-VI: Karolina Kieszkowska z Księżego Dworu, Julita Dolińska z uzdowa, Aleksandra Tomczyk z Ruszkowa, Sandra Markowska z Turzy Wielkiej.
W kat. gimnazjum: Julia Balicka i Hubert Szczepanik z Zespołu Szkół w Księżym Dworze, Oliwia Szustek i Emilia Stempkowska ze Sławkowa.
W kat. poezji śpiewanej: Kinga Bogus i Sandra Podsiad ze Sławkowa, Julia Liedtke z Burkatu.
— Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i książki. Życzymy sukcesów i trzymamy za Was kciuki — powiedziała kierownik GOKiS Magda Skała.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages