Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Spotkanie dla uczniów klas pierwszych w działdowskiej "Dwójce"

2017-03-23 10:55:41 (ost. akt: 2017-03-23 11:52:57)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

21 marca w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi zorganizowano Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych szkoły podstawowej i ich rodziców.

Już przy wejściu dzieci zostały powitane przez gimnazjalistów przebranych w stroje postaci bajkowych i poczęstowane przez nich cukierkami. Spotkanie rozpoczęto na hali sportowej występem chóru młodzieżowego „OurVoice”.

Następnie głos zabrał dyrektor szkoły, Michał Struzik oraz wicedyrektor Agata Wrzecionowska, którzy scharakteryzowali warunki nauki w szkole, jej osiągnięcia w nauce, sporcie i działaniach pozalekcyjnych.

Młodzież zaprezentowała ofertę nauki w klasach dwujęzycznych, sportowych i ogólnych. Goście zostali zaproszeni do zwiedzania szkoły. Pod opieką przewodników – gimnazjalistów mogli obejrzeć wszystkie sale lekcyjne, bibliotekę, świetlicę socjoterapeutyczną, a nawet gabinet dyrektora szkoły i pedagoga.

Wielką atrakcją dla dzieci było przygotowane dla nich rozrywki: gry w klasy, gry stolikowe, zabawy, malowanie, zagadki, układanki. Duże wrażenie zrobiła na małych gościach hala sportowa, gdzie mogli bawić się, grać w gry sportowe i tańczyć.

Zarówno dzieciom , jak i rodzicom bardzo podobała się atmosfera panująca w szkole i przyjacielska postawa gimnazjalistów wobec ich młodszych kolegów.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages