Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Szukamy "Księcia i Księżniczki 2017". Czekamy na zgłoszenia!

2017-03-27 14:21:41 (ost. akt: 2017-05-15 10:56:57)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2017 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Ruszamy z plebiscytem 27 marca 2017, a zakończymy go 26 maja 2017 roku (godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Gazety Działdowskiej.

W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Kandydatury można zgłaszać do dnia 25.05.2017 do godziny 12:00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do powinno zawierać: • imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat • zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu • akceptację postanowień regulaminu • imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. Na jednym zdjęciu może się znajdować tylko jedno dziecko. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów. Na przykład, głosując na księżniczkę, w treści sms-a pod nr 7148 należy wpisać: GD.MKA.X, gdzie X to numer przypisany konkretnej kandydatce z listy tego powiatu. Natomiast głosując na księcia, w treści sms-a należy wpisać: GD.MKE.X, gdzie X to numer przypisany konkretnemu kandydatowi z listy tego powiatu. Koszt sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.


>>>REGULAMIN PLEBISCYTU


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages