Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Mamy pierwsze zgłoszenia. Szukamy "Księcia i Księżniczki 2017"

2017-04-05 12:40:00 (ost. akt: 2017-04-24 08:25:38)

Otrzymaliśmy pierwsze zgłoszenia do naszego plebiscytu Mały Książę i Mała Księżniczka 2017. Naszą zabawę zakończymy go 26 maja 2017 roku (godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Gazety Działdowskiej.

Do naszego plebiscytu mamy dwa zgłoszenia. Pierwszą kandydatką do tytułu Małej Księżniczki jest Martyna Berkowska (5 miesięcy), a drugą Alicja Chyżyńska (1 rok).
W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone od 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.
Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Kandydatury można zgłaszać do dnia 25.05.2017 do godziny 12:00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do konkursu powinno zawierać: • imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat • zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu • akceptację postanowień regulaminu • imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. Na jednym zdjęciu może się znajdować tylko jedno dziecko. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów. Na przykład, głosując na księżniczkę, w treści sms-a pod nr 7148 należy wpisać: GD.MKA.X, gdzie X to numer przypisany konkretnej kandydatce z listy tego powiatu. Natomiast głosując na księcia, w treści sms-a należy wpisać: GD.MKE.X, gdzie X to numer przypisany konkretnemu kandydatowi z listy tego powiatu. Koszt sms-a wynosi 1,23 zł brutto.
Czekamy na Wasze zgłoszenia.

>>>REGULAMIN PLEBISCYTU

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages