środa, 26 kwietnia 2017. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Powitanie nowego Komendanta Powiatowego Policji w Działdowie

2017-04-06 11:55:36 (ost. akt: 2017-04-06 12:07:53)

Autor zdjęcia: policja

Inspektor Witold Barcikowski został nowym Komendantem Powiatowym Policji w Działdowie. Przez 11 lat pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Nidzicy. W uroczystości udział wzięli Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, policjanci, pracownicy Policji oraz zaproszeni goście.

Wczoraj (środa 5 kwietnia) o godzinie 12.30 w budynku działdowskiej komendy zebrali się policjanci na czele z p.o. Komendanta Policji w Działdowie podinsp. Adamem Borowskim, pracownicy komendy, przedstawiciele samorządu i zaproszeni goście.

Komendant wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Działdowie insp. Witolda Barcikowski.

W uroczystości uczestniczyli m.in. starosta działdowski Marian Janicki, z-ca burmistrza miasta Dziadłowo Andrzej Wiśniewski, z-ca burmistrza Miasta i Gminy Lidzbark Janusz Bielecki, wójt Gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki, skarbnik Gminy Rybno Zdzisława Kanicz, prokurator rejonowy w Działdowie Magdalena Podgórska i dyrektor aresztu śledczego major Marek Bartnicki.

Na wstępie kom. Robert Kozikowski odczytał rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie o odwołaniu z pełnienia obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Działdowie podinsp. Adama Borowskiego, a następnie rozkaz powołania na stanowisko insp. Witolda Barcikowskiego.
Głos zabrał starosta działdowski dziękując pełniącemu dotychczas obowiązki komendanta podinsp. Adamowi Borowskiego za zaangażowanie i rzetelną współpracę z samorządami, a nowo powołanemu życzył sukcesów i realizacji wyznaczonych celów na obejmowanym stanowisku oraz dobrych relacji z władzami powiatu.

Nowo powołany komendant powiatowy przywitał się z gośćmi i policjantami oraz pracownikami komendy żywiąc nadzieję na pozytywną i owocną współpracę.

oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (38) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Niedługo #2220611 | 176.103.*.* 10 kwi 2017 19:55

  Talibowie przyniosą caly plecak granatów i lider też ich wypuści:):):)

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. :) #2220449 | 176.103.*.* 10 kwi 2017 16:01

  O granacie przyniesionym przez nieznaną kobietę na komendę sama prawda. Porownanie granatu do jajka wielkanocnego to żartobliwie dopisek:)

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Skąd? #2220435 | 176.103.*.* 10 kwi 2017 15:44

  Z komendy:)

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. skąd #2220338 | 95.160.*.* 10 kwi 2017 13:56

  Takie informacje bajki jakieś

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Jajo wielkanocne #2220214 | 176.103.*.* 10 kwi 2017 11:30

  Na komendę stawiła się nieznana Pani.wreczyła panu dyzurnemu podłużny przedmiot.pan dyżurny podziękował pani myśląc/o ile w ogòle myśli gdyż mam wątpliwości w tej materii/że daje mu jajo wielkanocne.kobieta poszła i nikt nie spisał jej danych gdy okazalo się że to nie jest jajo wielkanocne tylko GRANAT hahahaha ha ha ha ha ha ha ha Ogloszono alarm gazowy w komendzie gdyż było podejrzenie że jest granat gazowy z drugiej wojny światowej hahahaha hahahaha Panie komendancie Witku-weź się z grubej rury za tych nieudaczników z prewencji którzy uważają się za super fachowców natychmiast wiedzę policyjną mają zerową. Żeby wiecej nie osmieszali tej jednostki. Pomylić jajo wielkanocne z granatem tylko dyżurny klamot może ha ha ha ha Humor na cały dzień;)

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (38)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages