Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

VII Gminny Przegląd Grup Teatralnych o Puchar Wójta Gminy Działdowo [zdjęcia]

2017-04-11 16:54:19 (ost. akt: 2017-04-11 17:25:55)

Autor zdjęcia: archiwum gimnazjum

W tym roku w Gimnazjum w Burkacie odbył się VII Gminny Przegląd Grup Teatralnych o Puchar Wójta Gminy Działdowo.

Uczestnikami przeglądu były grupy teatralne: w kategorii szkół podstawowych klas I-III: „Promyki” ze Szkoły Podstawowej w Turzy Wielkiej z przedstawieniem pt. „Piękna i Bestia”; „Niepokonani” ze Szkoły Podstawowej w Ruszkowie z przedstawieniem pt. „Koronki i Kordonki”; w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI „Morałki” ze Szkoły Podstawowej w Petrykozach z przedstawieniem pt. „Oczekiwany gość”; „Wspaniali” ze Szkoły Podstawowej w Ruszkowie z przedstawieniem pt. „Romeo i Julia”; „Elfy” ze Szkoły Podstawowej w Księżym Dworze z przedstawieniem pt. „W poszukiwaniu skarbu”; „Śmiechożercy” ze Szkoły Podstawowej w Uzdowie z przedstawieniem „O służącej, która pokochała kupca”; w kategorii szkół gimnazjalnych: „Zbuntowani” z Publicznego Gimnazjum w Burkacie z przedstawieniem pt. „Felicja Złodziejka”.
[gallery=4][gallery=4]96601[/gallery][/gallery]
W komisji konkursowej zasiedli: Bogumiła Stachowiak, Aleksandra Kowalska i Benedykt Perzyński. Po burzliwej naradzie komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców przeglądu: II miejsce w kategorii szkół podstawowych klas I-III zajęła grupa teatralna „Promyki” ze Szkoły Podstawowej w Turzy Wielkiej, I miejsce w tej kategorii zajęła grupa teatralna „Niepokonani” ze Szkoły Podstawowej w Ruszkowie.

III miejsce w kategorii klas IV-VI jury przyznało grupie teatralnej „Śmiechożercy” ze Szkoły Podstawowej w Uzdowie, II miejsce zajęła grupa teatralna „Wspaniali” ze Szkoły Podstawowej w Ruszkowie. Zwycięzcami tej kategorii została grupa teatralna „Morałki” ze Szkoły Podstawowej w Petrykozach. W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła grupa teatralna „Zbuntowani” z Publicznego Gimnazjum w Burkacie. Grand Prix przeglądu otrzymała grupa teatralna „Morałki” ze Szkoły Podstawowej w Petrykozach.

Dyrektor szkoły Małgorzata Lorkowska serdecznie podziękowała Przyjaciołom Przeglądu Grup Teatralnych Kierownikowi Referatu Oświaty, Kultury i Zdrowia Danucie Smereczyńskiej, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Uzdowie Jackowi Szczepaniakowi, sołtysowi wsi Burkat Krystynie Wasiak oraz członkom komisji konkursowej. Podziękowania otrzymali również opiekunowie grup teatralnych, uczestnicy i ich rodzice za ogrom pracy włożony w przygotowanie przedstawień teatralnych.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

Ewa Chilińska
Magdalena PrzybyszewskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages