Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Wiosenne sprzątanie cmentarza przy ul. Grunwaldzkiej [zdjęcia, film]

2017-04-15 18:00:00 (ost. akt: 2017-04-26 19:57:00)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Działdowie oraz więźniowie z działdowskiego aresztu porządkowali cmentarz, z okresu pierwszej wojny światowej, znajdujący się przy ulicy Grunwaldzkiej w Działdowie.


Zobacz także: Uczniowie i aresztanci porządkowali cmentarz [film, zdjęcia] Uczniowie i aresztanci porządkowali cmentarz  [film, zdjęcia] Licealiści z Zespołu Szkół nr 2 w Działdowie oraz więźniowie z działdowskiego aresztu, w czwartek (27 października) porządkowali cmentarz z okresu pierwszej...

Jest to kontynuacja działań, jakie rozpoczęła wiosną ubiegłego roku nauczycielka historii z ZS nr 2 Iwona Malik. Wówczas, to klasa pod opieką pani Iwony, również porządkowała cmentarz. Było to związane z realizacją przez uczniów projektu „Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu”.
W akcji porządkowania udział wzięła klas I C. Pomogli także osadzeni z Aresztu Śledczego w Działdowie. Dzięki wspólnej pracy uczniów i więźniów miejsce pamięci zostało szybko uporządkowane.

kw


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages