Piątek, 4 grudnia 2020. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Ciekawa Gra Miejska z nagrodami

2017-05-21 14:55:04 (ost. akt: 2017-05-21 11:07:30)

Organizatorem Gry Miejskiej „Polacy nie gęsi, czyli powiedzenie i przysłowia polskie” jest Fundacja Nasza Historia, Działdowska Agencja Rozwoju i Biblioteka Publiczna w Działdowie.

Zobacz także: Trudne początki Liceum Ogólnokształcącego. Jan Regulski przed Zjazdem Absolwentów Nauczyciele „11 latki” w 1955 r. Zbliżający się Zjazd Absolwentów LO nastraja do refleksji nad trudnymi początkami tej szkoły, która rozpoczęła działalność 1 lutego 1945 r. w potwornie...

Celem gry jest przybliżenie dzieciom najpopularniejszych powiedzeń i związków frazeologicznych, z którymi mają do czynienia na co dzień. Zadaniem uczestników Gry jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi Punktami Kontrolnymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Udział w Grze jest bezpłatny. Po trasie Gry zespoły poruszają się pieszo.
— Zapraszamy do uczestnictwa dzieci porzedszkolne i młodzież szkolną. W celu zgłoszenia uczestnictwa prosimy o informację do dnia 26 maja 2017 roku (lub do momentu wyczerpania miejsc) pocztą elektroniczną: kontaktnaszahistoria.org (w treści należy podać imię i nazwisko dziecka, wiek z dopiskiem Działdowo — mówi Ewa Kamińska z Centrum Kształcenia Ustawicznego. — Każdy uczestnik, który uzyska w pełni wypełnioną kartę z punktów kontrolnych otrzyma upominek.
Gęsi podobno uratowały Rzym, ale co mają wspólnego z Polakami? Czy można wylać dziecko z kąpielą i po co udawać Greka? Na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź już w sobotę - 27 maja 2017 r.
Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages