Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Szukamy SuperBelfrów powiatu działdowskiego - głosujemy na Joanne Kolk

2017-05-26 08:10:23 (ost. akt: 2017-06-06 11:39:41)
Joanna Kolk

Joanna Kolk

Autor zdjęcia: nadesłała Marta Krupińska

Rozpoczęliśmy plebiscyt na ,,SuperBelfra 2017". Gorąco Państwa namawiamy, aby za pośrednictwem Gazety Działdowskiej i portalu www.dzialdowo.wm.pl docenić i podziękować nauczycielom za trud włożony w kształcenie naszych dzieci. Mamy pierwsze zgłoszenie.

Chciałabym zgłosić kandydaturę najlepszej nauczycielki powiatu działdowskiego — pisze Marta Krupińska.

— Jest nią Joanna Kolk m.in. nauczyciel tańca w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie.
Prywatnie uczy tańczyć również w swojej szkole tańca "Fresh Flow Dance Academy"
Pani Joanna jest przecudowną nauczycielka z sercem na dłoni. Potrafi zainspirować swoim tańcem wszystkich, od maluchów począwszy a skończywszy na dojrzałych kobietach. Pomogła wielu ludziom stać się innym człowiekiem, otworzyć się, schować wstyd gdzieś głęboko.Wszystko co robi, robi z wielkim zaangażowaniem i całą sobą. Wkłada w to całe swoje serce.Jest dla dzieci mieszkających w Działdowie i nie tylko (bo tak jak napisałam, pani Joanna uczy również tańca dojrzałe kobiety) wielką inspiracją. Dzięki niej dużo się w naszym mieście dzieje. Jest organizatorką festiwalu SHOW THE FLOW
Potrafi każdego zmotywować do działania. Jest naszą taneczną mamą. Dla każdego znajdzie czas w dzień i w nocy.TOP 25 RANKING REGIONALNY. SZKOŁY PODSTAWOWE


TOP 25 RANKING REGIONALNY. SZKOŁY PONADPODSTAWOWENasz plebiscyt SuperBelfer 2017 potrwa do 16 czerwca 2017. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz tygodników lokalnych Grupy WM.
Tytuł SuperBelfra 2017 w powiecie działdowskim w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły SuperBelfra 2017 "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Jak zgłosić kandydata do tytułu SuperBelfer 2017? Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści). Mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie na adres e-mail dzialdowo@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2017 do godz. 12.
Zwycięzcy na szczeblu powiatowym zostaną zaprezentowani w tygodnikach lokalnych Grupy WM. Zwycięzcy na szczeblu regionalnym zostaną przedstawieni w „Gazecie Olsztyńskiej” i "Dzienniku Elbląskim".

Regulamin >>>

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages