środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Weź udział w XVI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Zapraszamy

2017-06-11 18:00:00 (ost. akt: 2017-06-14 08:44:23)
Kadr z ubiegłorocznego rajdu

Kadr z ubiegłorocznego rajdu

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W tym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie organizuje XVI Rodzinny Rajd Rowerowy. Rajd odbędzie się w sobotę (24 czerwca).

Zobacz także: XV Rodzinny Rajd Rowerowy. Zobacz zdjęcia i filmy XV Rodzinny Rajd Rowerowy. Zobacz zdjęcia i filmy W tegorocznym XV Rodzinnym Rajdzie rowerowym udział wzięło 138 cyklistów. Wspólnie oni pokonali 33 kilometry. Rajd zorganizował Miejski Ośrodek...


Tegoroczna trasa rajdu przedstawia się następująco: Działdowo (strat godz. 11.00, Pl. Miskiewicza), Poprzeczna, Pl. 1-go Maja, Kochanowskiego, Osiedleńcza, Księżodworska i dalej przez miejscowości: Księży Dwór, Prusionowo, Gnojno, Petrykozy, Rywociny, Kurki, Księży Dwór, wjazd do Działdowa ul. Księżodworską i dalej ul. Żeromskiego, Polną, Żytnią, Pszeniczną, Zbożową, Lidzbarską dalej ulicą Olsztyńską, Nidzicką, Sportową na stadion MOSiR ok. godziny 14. 00. Trasa rajdu wynosi około 29 km.

Dzieci do lat 10 mogą brać udział w rajdzie tylko pod opieką rodzica. Młodzież w wieku 11-17 lat z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Wszystkich obowiązuje pisemne zgłoszenie w biurze MOSiR z podpisanym oświadczeniem, które dostępne jest na stronie internetowej www.mosirdzialdowo.pl oraz w biurze MOSiR (i regulamin). Zgłoszenia są przyjmowane do 23 czerwca do godz. 13.00. Wszyscy uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać kaski.

W połowie trasy w Petrykozach będzie 15 minutowy postój. Na mecie rajdu - na stadionie na uczestników rajdu czekać będą kiełbaski z grilla i napoje. W trakcie posiłku będą rozstrzygnięte konkursy i wręczone nagrody. Zapraszamy.
W czasie trwania rajdu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na trasie przejazdu peletonu rajdowego za co przeprasza organizator.


oprac.kwCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages