środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Kalendarium Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Działdowie

2017-06-13 16:30:00 (ost. akt: 2017-06-13 15:35:26)

Zobacz także: Ósmy Zjazd Absolwentów i Wychowanków Zespołu Szkół nr 1 Ósmy Zjazd Absolwentów i Wychowanków Zespołu Szkół nr 1 Każdy Zjazd Absolwentów jest doskonałą okazją do spotkań z nauczycielami, kolegami i przyjaciółmi ze szkoły, wspomnień, którym czas dodaje blasku,...

• 2 lipca organizujemy wyjazd do Ostródy na Arena Festiwal Film & Music - koncert pt: „Filmy“, muzyczne przeboje światowego kina z filmów w wykonaniu artystów Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Koszt /transport i bilet/ wynosi 60 zł od osoby. Wpłaty do 22 czerwca w biurze UTW. Grupa musi liczyć min. 15 osób – mały busik.

• 8 lipca zapraszamy na Rajd Grunwaldzki na trasie Grunwald-Leszcz ok. 12 km. Zapisy i informacje do 30 czerwca: Marian Odachowski tel. 604-841-748.

• 5 sierpnia organizujemy wyjazd na Festiwal Kultury Kresowej Mrągowo 2017. Koszt biletów i transportu przy grupie 40-osobowej wynosi 70 zł od osoby. Zainteresowanych prosimy o deklaracje i wpłaty do 22 czerwca. Zapisy i wpłaty w biurze UTW.

• Z okazji Dni Działdowa TMZD i UTW zapraszają na:
- spływ kajakowy po Wkrze: Działdowo-Nowy Dwór 9 sierpnia – zbiórka o godz. 9.00 przy moście kolejowym. Koszt 20 zł od osoby.

- rajd rowerowy wokół Działdowa 14 sierpnia – zbiórka o godz. 16.00 przy skrzyżowaniu ul. Olsztyńskiej i Przemysłowej k. basenu.

- rajd pieszy wokół Działdowa 16 sierpnia – zbiórka o godz. 9.00 przy ul. Wolności /Kanał Młyński – mostek k. dawnej siłowni/

- spacer po Działdowie 17 sierpnia – zbiórka o godz. 16.00 przy pomniku św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
Zapisy na wszystkie imprezy: Marian Odachowski tel. 604841748

• Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego zaprasza członków Organizacji pozarządowych wraz z rodzinami na tradycyjną imprezę integracyjną w dniu 24 sierpnia 2017r. w Rybnie. Impreza główna – wieczorek integracyjno-taneczny wraz z konsumpcją w restauracji "Świtezianka" w godz 16.00 do 21.30. Koszt 35 zł od osoby.

Zapisy i przedpłaty przyjmują przedstawiciele każdej organizacji biorącej udział w imprezie: w terminie do 16 sierpnia 2017r.

Dojazd we własnym zakresie lub podstawionym autobusem – koszt w obie strony 15 zł od osoby. Wyjazd z Działdowa – godz 15.00 z parkingu k. marketu RAST.

Imprezy towarzyszące:
- Rajd pieszy wokół jeziora Neliwa. Spotkanie o godz. 12.00 skwer przy ul. Praskiej w Rybnie. Rajd poprowadzą państwo Anczykowscy.

- Rajd rowerowy – Spotkanie o godz 12.00 przy garażach ul. Wyzwolenia w Rybnie – Trasa wokół jeziora Neliwa i okolicy. Rajd poprowadzi kol. Danuta Zdunek z Rybna . Możliwość wypożyczenia roweru.

- Spływ kajakowy na trasie Szczupliny – Rybno połączony ze sprzątaniem rzeki Wel. Spotkanie o godz 12.00 nad jeziorem Rumian przy plaży w Szczuplinach. Spływ prowadzi Andrzej Odachowski. Koszt 20 zł osoba.

Zapisy na wszystkie imprezy towarzyszące przyjmuje do dnia 16 sierpnia Marian Odachowski tel. 604-841-748

• W dniach 3-5 października zapraszamy na wycieczkę do Łodzi.
W programie: zwiedzanie Włocławka, Oporowa, Łęczycy oraz Łodzi / Muzeum Kinematografii, Piotrkowska – Aleja Gwiazd, centrum „Manufaktura“ oraz zwiedzanie Teatru Wielkiego i operetka Johanna Straussa, syna - „Noc w Wenecji“ /, możliwy pobyt na basenach termalnych w Uniejowie. Koszt wycieczki ok. 250 zł od osoby. Wpłaty zaliczki min. 50 zł do 22 czerwca w biurze UTW. Przy pełnej wpłacie przysługuje prawo wyboru miejsca w autokarze.

• 26 listopada organizujemy wyjazd do Gdyni na balet „Jezioro łabędzie“ w wykonaniu słynnego Royal Moscow Ballet. Osoby zainteresowane prosimy o szybką decyzję i wpłatę 165 zł na kupno biletów. Dodatkowo koszt transportu zależny od ilości uczestników w późniejszym terminie.

Prezes Antoni Furtak

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages